NMH-logo

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Akadálymentes változat Nyomtatás

Tájékoztató:

  • Felhívjuk figyelmét, hogy a foglalkoztatók adatait csak bejelentkezett felhasználók láthatják!
  • Közrendvédelmi járőr - Hivatásos közbiztonsági rendőrjárőr (7627627)

    A foglalkoztató részletes adatainak megjelenítéséhez kérjük jelentkezzen be!
    Munkakör (FEOR) Közrendvédelmi járőr
    Gyakorlati idő nincs
    Munkakör kiegészítése Hivatásos közbiztonsági rendőrjárőr
    Kapcsolódó nyertes pályázat
    Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 260 000 - 453 600
    Állománycsoport ügyintéző
    Foglalkoztatási jogviszony fegyveres és rendvédelmi szervek (hivatásos és szerződéses állományú tagjának) szolgálati
    Kér közvetítést? Igen
    Munkavégzés helye 1101 Budapest 10. ker. Kerepesi út 47-49.
    Több helyen történő foglalkoztatás
    Elvárt iskolai végzettség
  • szakközépiskola
  • Megjegyzés Jelentkezési egységcsomag: https://www.police.hu/hu/a-rendorsegrol/kepzes/rendorjaror-kepzes

    A képzés tervezett helyszínei:
    Körmendi Rendvédelmi Technikum 9900 Körmend, Alkotmány u. 5-7.
    Miskolci Rendvédelmi Technikum 3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 78.
    Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ 2090 Remeteszőlős, Nagykovácsi út 3.
    Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ 6728 Szeged, Bajai út 14.

    Munkavégzés helyszínei: Budapest, Győr, szombathely, Kaposvár, Pécs, Nagykanizsa, Miskolc, Nyírbátor, Debrecen, Szeged, Kiskunhalas, Orosháza
    Érvényesség időtartama 2022.11.10 - 2024.06.09
    Közvetítés időtartama 2022.11.10 - 2024.06.09
    Foglalkoztatás időtartama 2022.11.10 - 2025.11.10
    Alkalmazni kívánt létszám 1 500 fő
    Várható
    próbaidő Nem kölcsönzés Nem
    kirendelés Nem kiküldetés Nem
    Teljes/rész munkaidő (óra) 8 / 0 (Céges munkaidő teljes hossza órában / Ebből munkavállalónak ledolgozandó)
    Munkaidő kezdete (óra:perc) 0730
    Munkarend vezénylés szerint
    EU-s állampolgár figyelmébe ajánlja? Nem
    Kéri-e az országon belüli áttelepülést és munkát vállaló személyek leválogatását az álláslehetőségről? Nem
    Speciális követelmények büntetlen előélet (feddhetetlenség), egészségügyi alkalmasság
    Speciális körülmények Közrendvédelmi feladatok országos szinten
    A munkakörhöz kapcsolódó juttatások Cafeteria
    Állásegyeztetés helye Foglalkoztatónál: 1101 Budapest 10. ker., Kerepesi út 47-49.
    Állásegyeztetés ideje
    Kód Megnevezés Gyakorlati idő
    Nyelv Nyelvvizsga szintje Nyelvismeret szintje
    Vezetői engedély típusa Vezetési ismeret Gyakorlati idő
    Informatikai ismeret Gyakorlati idő
    Jártasság/készség

    SZT-logoSZT-logo

    Kedvezményezett neve és elérhetősége:
    Gazdaságfejlesztési Minisztérium,
    Székhely: 1011 Budapest, Vám utca 5-7.
    Postai cím: 1358 Budapest Pf. 17.
    Web: https://kormany.hu/gazdasagfejlesztesi-miniszterium
    E-mail: ugyfelszolgalat@gfm.gov.hu

    Közreműködő szervezet neve és elérhetősége:
    ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft., 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület
    ESZA: http://eu.esza.hu/hazai/default9.asp

    TÁMOP-1.3.1-07/1.-2008-0002
    A foglalkoztatási szolgálat fejlesztése az integrált munkaügyi és szociális rendszer részeként.