NMH-logo

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Akadálymentes változat Nyomtatás

Tájékoztató:

  • Felhívjuk figyelmét, hogy a foglalkoztatók adatait csak bejelentkezett felhasználók láthatják!
  • Tűzoltó (7799585)

    A foglalkoztató részletes adatainak megjelenítéséhez kérjük jelentkezzen be!
    Munkakör (FEOR) Tűzoltó
    Gyakorlati idő nincs
    Munkakör kiegészítése
    Kapcsolódó nyertes pályázat
    Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 474 000 - 0
    Állománycsoport szakmunkás
    Foglalkoztatási jogviszony fegyveres és rendvédelmi szervek (hivatásos és szerződéses állományú tagjának) szolgálati
    Kér közvetítést? Igen
    Munkavégzés helye 2800 Tatabánya Szent Borbála út 16.
    Több helyen történő foglalkoztatás
    Elvárt iskolai végzettség
  • szakiskola
  • szakmunkásképző
  • szakközépiskola
  • technikum
  • Megjegyzés Ha nem vettek fel főiskolára, ha dolgozni akarsz, ha segítőkész vagy
    VÁRUNK A CSAPATUNKBA!
    Jelentkezz a 2024. szeptemberében induló tanfolyamainkra!
    A jelentkezés feltétele
    magyar állampolgárság;
    cselekvőképesség;
    büntetlen előélet;
    betöltött 18 éves életkor;
    állandó belföldi lakóhely;
    középfokú végzettség (szakmunkás iskola vagy érettségi);
    egészségi, pszichikai, fizikai alkalmasság, büntetlen előélet)
    A feltételeknek megfelelő, alkalmas jelölttel Igazgatóságunk felnőttképzési szerződést köt. A hallgatónak ezt követően 5 hónapos, bentlakásos tűzoltóképző tanfolyamon kell részt vennie. A KÉPZÉS IDŐTARTAMÁRA SZÁLLÁST ÉS NAPI HÁROMSZORI ÉTKEZÉST BIZTOSÍTUNK, VALAMINT NETTÓ 250.000,- FT TÁMOGATÁST NYÚJTUNK.
    A tanfolyam sikeres elvégzését követően beosztott tűzoltó munkakörben foglalkoztatunk, 24/48 órás munkarendben (24 óra a szolgálat időtartama, ezt követően 48 óra a pihenőidő).
    A KINEVEZÉST KÖVETŐEN A KEZDŐ BRUTTÓ ILLETMÉNY 2024. JANUÁRJÁTÓL 474.700,- FT + CAFETERIA JUTTATÁS!
    A tűzoltó tanfolyam sikeres elvégzése után, kinevezést követő kedvezmények
    béren kívüli juttatások (cafeteria, utazási költségtérítés)
    élet-és balesetbiztosítás
    kedvezményes üdültetés
    sportrendezvényeken való részvétel támogatása
    továbbtanulás, karrierépítés támogatása
    Hogyan jelentkezhetsz?
    Juttasd el önéletrajzodat (amely tartalmazza a személyes adataidat és az iskolai végzettségedet) az Igazgatóság e-mail címére: komarom.human@katved.gov.hu vagy jelentke
    Érvényesség időtartama 2024.04.22 - 2024.05.22
    Közvetítés időtartama 2024.04.23 - 2024.05.22
    Foglalkoztatás időtartama 2024.09.01 -
    Alkalmazni kívánt létszám 10 fő
    Várható
    próbaidő Igen kölcsönzés Nem
    kirendelés Igen kiküldetés Nem
    Teljes/rész munkaidő (óra) 24 / 0 (Céges munkaidő teljes hossza órában / Ebből munkavállalónak ledolgozandó)
    Munkaidő kezdete (óra:perc) 0700
    Munkarend 24/48 órás
    EU-s állampolgár figyelmébe ajánlja? Nem
    Kéri-e az országon belüli áttelepülést és munkát vállaló személyek leválogatását az álláslehetőségről? Nem
    Speciális követelmények
    Speciális körülmények
    A munkakörhöz kapcsolódó juttatások béren kívüli juttatások (cafeteria, utazási költségtérítés)
    Állásegyeztetés helye 2800 Tatabánya, Szent Borbála út 16.
    Állásegyeztetés ideje
    Kód Megnevezés Gyakorlati idő
    Nyelv Nyelvvizsga szintje Nyelvismeret szintje
    Vezetői engedély típusa Vezetési ismeret Gyakorlati idő
    Informatikai ismeret Gyakorlati idő
    Jártasság/készség

    SZT-logoSZT-logo

    Kedvezményezett neve és elérhetősége:
    Gazdaságfejlesztési Minisztérium,
    Székhely: 1011 Budapest, Vám utca 5-7.
    Postai cím: 1358 Budapest Pf. 17.
    Web: https://kormany.hu/gazdasagfejlesztesi-miniszterium
    E-mail: ugyfelszolgalat@gfm.gov.hu

    Közreműködő szervezet neve és elérhetősége:
    ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft., 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület
    ESZA: http://eu.esza.hu/hazai/default9.asp

    TÁMOP-1.3.1-07/1.-2008-0002
    A foglalkoztatási szolgálat fejlesztése az integrált munkaügyi és szociális rendszer részeként.