NMH-logo

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Akadálymentes változat Nyomtatás

Tájékoztató:

  • Felhívjuk figyelmét, hogy a foglalkoztatók adatait csak bejelentkezett felhasználók láthatják!
  • Egyéb személy- és vagyonvédelmi foglalkozású - Iskolaőr (7590295)

    A foglalkoztató részletes adatainak megjelenítéséhez kérjük jelentkezzen be!
    Munkakör (FEOR) Egyéb személy- és vagyonvédelmi foglalkozású
    Gyakorlati idő nincs
    Munkakör kiegészítése Iskolaőr
    Kapcsolódó nyertes pályázat
    Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 336 000 - 336 000
    Állománycsoport ügyintéző
    Foglalkoztatási jogviszony fegyveres és rendvédelmi szervek (hivatásos és szerződéses állományú tagjának) szolgálati
    Kér közvetítést? Igen
    Munkavégzés helye 1139 Budapest 13. ker. Teve utca 4-6
    Egy helyen történő foglalkoztatás
    Elvárt iskolai végzettség
  • szakközépiskola
  • szakmunkásképző
  • szakiskola
  • Megjegyzés Budapesti Műszaki SZC Than Károly Ökoiskola és Technikum
    Budapesti Gazdasági SZC Szász Ferenc Kereskedelmi Technikum és Szakképző Iskola
    Lakatos Menyhért Általános Iskola és Gimnázium
    Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola
    Losonci Téri Általános Iskola
    Nyitott Világ Fejlesztő Iskola
    Budapesti Gépészeti SZC Bánki Donát Technikum
    Budapesti Gépészeti SZC Katona József Technikum
    Prizma Általános Iskola és Óvoda, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
    Budapest XIV. Kerületi Széchenyi István Általános Iskola
    Budapesti Komplex SZC YBL Miklós Építőipari Technikum és Szakképző Iskola
    Budapesti Gépészeti SZC Csonka János Technikum és Szakképző Iskola
    Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
    Hungária Általános Iskola és Kollégium
    Budapesti Gazdasági SZC Csete Balázs Technikum
    Budapest XXI. Kerületi Lajtha László Általános Iskola
    Budatétényi Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai
    Érvényesség időtartama 2022.08.09 - 2024.06.05
    Közvetítés időtartama 2022.08.09 - 2024.06.05
    Foglalkoztatás időtartama 2022.09.01 -
    Alkalmazni kívánt létszám 24 fő
    Várható
    próbaidő Nem kölcsönzés Nem
    kirendelés Nem kiküldetés Nem
    Teljes/rész munkaidő (óra) 8 / 0 (Céges munkaidő teljes hossza órában / Ebből munkavállalónak ledolgozandó)
    Munkaidő kezdete (óra:perc) 0730
    Munkarend kötött nappali munkavégzés
    EU-s állampolgár figyelmébe ajánlja? Nem
    Kéri-e az országon belüli áttelepülést és munkát vállaló személyek leválogatását az álláslehetőségről? Nem
    Speciális követelmények Elvárt kompetenciák: munkabíró képesség, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
    Speciális körülmények
    A munkakörhöz kapcsolódó juttatások Évi 200.000 Ft cafeteria, utatzás költségtérítés
    Állásegyeztetés helye Csoportos tájékoztató. 2024.05.07 . 9 óra 1139 Bp, Teve u. 4-6. Telefonon érdeklődni: 06 1/443-5342 telefonszámon, vagy karrier@budapest.police.hu
    Állásegyeztetés ideje
    Kód Megnevezés Gyakorlati idő
    Nyelv Nyelvvizsga szintje Nyelvismeret szintje
    Vezetői engedély típusa Vezetési ismeret Gyakorlati idő
    Informatikai ismeret Gyakorlati idő
    Jártasság/készség

    SZT-logoSZT-logo

    Kedvezményezett neve és elérhetősége:
    Gazdaságfejlesztési Minisztérium,
    Székhely: 1011 Budapest, Vám utca 5-7.
    Postai cím: 1358 Budapest Pf. 17.
    Web: https://kormany.hu/gazdasagfejlesztesi-miniszterium
    E-mail: ugyfelszolgalat@gfm.gov.hu

    Közreműködő szervezet neve és elérhetősége:
    ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft., 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület
    ESZA: http://eu.esza.hu/hazai/default9.asp

    TÁMOP-1.3.1-07/1.-2008-0002
    A foglalkoztatási szolgálat fejlesztése az integrált munkaügyi és szociális rendszer részeként.