NMH-logo

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Akadálymentes változat Nyomtatás

Tájékoztató:

  • Felhívjuk figyelmét, hogy a foglalkoztatók adatait csak bejelentkezett felhasználók láthatják!
  • Rendőr járőr - Rendőr Járőr (10 hónapos képzés) (7830436)

    A foglalkoztató részletes adatainak megjelenítéséhez kérjük jelentkezzen be!
    Munkakör (FEOR) Rendőr járőr
    Gyakorlati idő nincs
    Munkakör kiegészítése Rendőr Járőr (10 hónapos képzés)
    Kapcsolódó nyertes pályázat
    Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 463 000 - 0
    Állománycsoport szakmunkás
    Foglalkoztatási jogviszony fegyveres és rendvédelmi szervek (hivatásos és szerződéses állományú tagjának) szolgálati
    Kér közvetítést? Igen
    Munkavégzés helye 3100 Salgótarján Rákóczi út 40.
    Egy helyen történő foglalkoztatás
    Elvárt iskolai végzettség
  • gimnázium
  • szakközépiskola
  • technikum
  • Megjegyzés Jelentkezz 2024 augusztus végéig, így részt vehetsz a szeptemberben induló képzésen.
    Feltételek:
    - magyar állampolgárság,
    - jelentkezési életkor: 18-55 év,
    - cselekvőképesség,
    - állandó bejelentett belföldi lakóhely,
    - büntetlen előélet és kifogástalan életvitel, illetve hozzájárulás annak szolgálati viszony létesítése elotti, valamint
    szolgálati viszony fennállása alatti ellenőrzéséhez,
    - közép- vagy emelt szintű érettségi,
    - egészségi, pszichológiai, fizikai alkalmasság,
    Illetmény:
    A Nógrád Vármegyei Rendőr-főkapitányság állományában a képzés első két hónapjában a garantált bérminimumot
    (bruttó 326.000 Ft/hó munkabér), a képzés harmadik hónapjától a hivatásos szolgálati jogviszonyba lépés napjától

    További információk:
    bruttó 463.000 Ft/hó juttatást kapsz.
    Mi szükséges a jelentkezéshez?
    - kitöltött jelentkezési lap és mellékletei,
    - a jelentkező részletes, fényképes önéletrajza,
    - végzettséget, szakképzettséget igazoló bizonyítványok másolata,
    - érvényes, 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.
    Egységcsomagunk a következő linken tölthető le:
    Érvényesség időtartama 2024.06.27 - 2024.10.26
    Közvetítés időtartama 2024.06.27 - 2024.10.26
    Foglalkoztatás időtartama 2024.09.16 -
    Alkalmazni kívánt létszám 20 fő
    Várható
    próbaidő Nem kölcsönzés Nem
    kirendelés Nem kiküldetés Nem
    Teljes/rész munkaidő (óra) 8 / 0 (Céges munkaidő teljes hossza órában / Ebből munkavállalónak ledolgozandó)
    Munkaidő kezdete (óra:perc) 0800
    Munkarend vezénylés szerint
    EU-s állampolgár figyelmébe ajánlja? Nem
    Kéri-e az országon belüli áttelepülést és munkát vállaló személyek leválogatását az álláslehetőségről? Nem
    Speciális követelmények - magyar állampolgárság,
    - büntetlen előélet és kifogástalan életvitel
    Speciális körülmények 10 hónapos képzés, mely alatt már munkaviszonyt létesítünk.
    A munkakörhöz kapcsolódó juttatások A Nógrád Vármegyei Rendőr-Főkapitányság állományában a képzés első két hónapjában a garantált bérminimumot
    Állásegyeztetés helye Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán: 3100 Salgótarján, Rákóczi út 36./ Megyeháza /Díszterem
    Állásegyeztetés ideje 2024.08.01 1000
    Kód Megnevezés Gyakorlati idő
    Nyelv Nyelvvizsga szintje Nyelvismeret szintje
    Vezetői engedély típusa Vezetési ismeret Gyakorlati idő
    Informatikai ismeret Gyakorlati idő
    Jártasság/készség

    SZT-logoSZT-logo

    Kedvezményezett neve és elérhetősége:
    Gazdaságfejlesztési Minisztérium,
    Székhely: 1011 Budapest, Vám utca 5-7.
    Postai cím: 1358 Budapest Pf. 17.
    Web: https://kormany.hu/gazdasagfejlesztesi-miniszterium
    E-mail: ugyfelszolgalat@gfm.gov.hu

    Közreműködő szervezet neve és elérhetősége:
    ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft., 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület
    ESZA: http://eu.esza.hu/hazai/default9.asp

    TÁMOP-1.3.1-07/1.-2008-0002
    A foglalkoztatási szolgálat fejlesztése az integrált munkaügyi és szociális rendszer részeként.