NMH-logo

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Akadálymentes változat Nyomtatás

Tájékoztató:

  • Felhívjuk figyelmét, hogy a foglalkoztatók adatait csak bejelentkezett felhasználók láthatják!
  • Nyomozó - nyomozó I. Be. alapján végzett, hatáskörös bűncselekmények nyomozása (7832191)

    A foglalkoztató részletes adatainak megjelenítéséhez kérjük jelentkezzen be!
    Munkakör (FEOR) Nyomozó
    Gyakorlati idő nincs
    Munkakör kiegészítése nyomozó I. Be. alapján végzett, hatáskörös bűncselekmények nyomozása
    Kapcsolódó nyertes pályázat
    Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 650 000 - 0
    Állománycsoport ügyintéző
    Foglalkoztatási jogviszony foglalkoztatásra irányuló egyéb
    Kér közvetítést? Igen
    Munkavégzés helye 6000 Kecskemét Kuruc körút 14
    Egy helyen történő foglalkoztatás
    Elvárt iskolai végzettség
  • egyetem
  • főiskola
  • Megjegyzés felsőoktatásban szerzett jogi, gazdaságtudományi, informatikai, rendészeti (büntetés-végrehajtási, közlekedésrendészeti, közrendvédelmi szakirányok is), honvédelmi/nemzetvédelmi és katonai, nemzetbiztonsági, biztonság - és védelempolitikai gazdasági mérnöki, üzemgazdászi, nemzetközi kapcsolatok szakreferensi/szakértői felsőfokú iskolai végzettséget adó szakképzettség, szakirányú továbbképzésben szerzett, szervezett bűnözés elleni tanácsadó, szaktanácsadó vagy adó és pénzügyi ellenőrzési szakközgazdász , diplomás szakreferens pü.i adó ell. szakon, adó- és vámnyomozó jogi szakokleveles tanácsadói, pénügyi, adó-, illeték-, vámszaktanácsadói/vámszakértői nemzetközi adó- és vámtanácsadó vagy vámigazgatás-szervezői szakképzettség. Felsőoktatásban szerzett felsőfokú iskolai végzettséget adó szakképzettség , valamint felsőoktatási szakképzésben gazdaságtudományok vagy informatika képzési területen megszerzett szakképzettség. Felsőoktatásban szerzett felsőfokú iskolai végzettséget adó szakképzettség, valamint könyvelés és adózás szakterületen szerzett legalább felső középfokú szakképesítés vagy rendészeti szervező szakképesítés.
    Érvényesség időtartama 2024.07.02 - 2024.09.27
    Közvetítés időtartama 2024.07.02 - 2024.09.27
    Foglalkoztatás időtartama 2024.12.01 -
    Alkalmazni kívánt létszám 1 fő
    Várható
    próbaidő Nem kölcsönzés Nem
    kirendelés Nem kiküldetés Nem
    Teljes/rész munkaidő (óra) 8 / 0 (Céges munkaidő teljes hossza órában / Ebből munkavállalónak ledolgozandó)
    Munkaidő kezdete (óra:perc)
    Munkarend vezénylés szerint
    EU-s állampolgár figyelmébe ajánlja? Nem
    Kéri-e az országon belüli áttelepülést és munkát vállaló személyek leválogatását az álláslehetőségről? Nem
    Speciális követelmények A munkakör ellátásához nemzetbiztonsági ellenőrzés elvégzése szükséges a felvételi eljárás megindítását követően.
    Speciális körülmények
    A munkakörhöz kapcsolódó juttatások cafeteria, utazás
    Állásegyeztetés helye fényképes önéletrajz megküldése a dabig@nav.gov.hu címre
    Állásegyeztetés ideje
    Kód Megnevezés Gyakorlati idő
    Nyelv Nyelvvizsga szintje Nyelvismeret szintje
    Vezetői engedély típusa Vezetési ismeret Gyakorlati idő
    Informatikai ismeret Gyakorlati idő
    Jártasság/készség

    SZT-logoSZT-logo

    Kedvezményezett neve és elérhetősége:
    Gazdaságfejlesztési Minisztérium,
    Székhely: 1011 Budapest, Vám utca 5-7.
    Postai cím: 1358 Budapest Pf. 17.
    Web: https://kormany.hu/gazdasagfejlesztesi-miniszterium
    E-mail: ugyfelszolgalat@gfm.gov.hu

    Közreműködő szervezet neve és elérhetősége:
    ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft., 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület
    ESZA: http://eu.esza.hu/hazai/default9.asp

    TÁMOP-1.3.1-07/1.-2008-0002
    A foglalkoztatási szolgálat fejlesztése az integrált munkaügyi és szociális rendszer részeként.