NMH-logo

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Akadálymentes változat Nyomtatás

Tájékoztató:

  • Felhívjuk figyelmét, hogy a foglalkoztatók adatait csak bejelentkezett felhasználók láthatják!
  • Egyéb, máshova nem sorolható üzleti jellegű szolgáltatás ügyintézője - közbeszerzési referens (7838117)

    A foglalkoztató részletes adatainak megjelenítéséhez kérjük jelentkezzen be!
    Munkakör (FEOR) Egyéb, máshova nem sorolható üzleti jellegű szolgáltatás ügyintézője
    Gyakorlati idő 2 év felett 5 évig
    Munkakör kiegészítése közbeszerzési referens
    Kapcsolódó nyertes pályázat
    Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 610 000 - 610 000
    Állománycsoport ügyintéző
    Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
    Kér közvetítést? Igen
    Munkavégzés helye 1145 Budapest 14. ker. Laky Adolf utca 41-49.
    Egy helyen történő foglalkoztatás
    Elvárt iskolai végzettség
  • gimnázium
  • Megjegyzés Köz/beszerzési eljárást indító, majd lezáró dokumentumok előkészítése, eljárások lefolytatása ajánlattevői és ajánlatkérői oldalon.
    DKÜ hatálya alá tartozó eljárások lebonyolítása
    Az eljárás teljes folyamatában az ajánlattevő eredményes részvételének segítése.
    Eljárásban való részvétel, valamint az esetleges jogorvoslattal kapcsolatos feladatok koordinálása.
    Szerződések, illetve kötelezettségvállalási nyilatkozatok előkészítése.
    Európai Unió Hivatalai Lapjának és a Közbeszerzési Értesítőben megjelent hirdetmények figyelemmel kísérése.
    Munkavégzés során a közbeszerzésekről szóló törvények és kapcsolódó jogszabályok alkalmazása.
    Cég megbízásában álló Felelős Akkreditált Közbeszerzési Szaktanácsadókkal és társosztályokkal való kapcsolattartása.
    Érvényesség időtartama 2024.07.15 - 2024.09.12
    Közvetítés időtartama 2024.07.15 - 2024.09.12
    Foglalkoztatás időtartama 2024.07.15 -
    Alkalmazni kívánt létszám 1 fő
    Várható
    próbaidő Igen kölcsönzés Nem
    kirendelés Nem kiküldetés Nem
    Teljes/rész munkaidő (óra) 8 / 0 (Céges munkaidő teljes hossza órában / Ebből munkavállalónak ledolgozandó)
    Munkaidő kezdete (óra:perc) 0800
    Munkarend kötött nappali munkavégzés
    EU-s állampolgár figyelmébe ajánlja? Nem
    Kéri-e az országon belüli áttelepülést és munkát vállaló személyek leválogatását az álláslehetőségről? Nem
    Speciális követelmények Középfokú iskolai végzettség;
    Excel, Word, Outlook alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
    EKR és DKÜ felület ismerete;
    Kiváló kommunikációs készség;
    Megbízható, precíz munkavégzés;
    Problémamegoldó, proaktív szemlélet.
    Speciális körülmények Közbeszerzési referens végzettség szükséges hozzá.
    A munkakörhöz kapcsolódó juttatások
    Állásegyeztetés helye Önéletrajz megküldése a hr@kezmu.hu email címre.
    Állásegyeztetés ideje
    Kód Megnevezés Gyakorlati idő
    Nyelv Nyelvvizsga szintje Nyelvismeret szintje
    Vezetői engedély típusa Vezetési ismeret Gyakorlati idő
    Informatikai ismeret Gyakorlati idő
    Jártasság/készség

    SZT-logoSZT-logo

    Kedvezményezett neve és elérhetősége:
    Gazdaságfejlesztési Minisztérium,
    Székhely: 1011 Budapest, Vám utca 5-7.
    Postai cím: 1358 Budapest Pf. 17.
    Web: https://kormany.hu/gazdasagfejlesztesi-miniszterium
    E-mail: ugyfelszolgalat@gfm.gov.hu

    Közreműködő szervezet neve és elérhetősége:
    ESZA Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft., 1134 Budapest, Váci út 45. „C” épület
    ESZA: http://eu.esza.hu/hazai/default9.asp

    TÁMOP-1.3.1-07/1.-2008-0002
    A foglalkoztatási szolgálat fejlesztése az integrált munkaügyi és szociális rendszer részeként.